Warning: Undefined variable $valid_details in /home/platne/serwer126734/public_html/autoserwis.katowice.pl/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/options.php on line 462
Serwis Lexus Katowice - Auto Serwis Katowice

Serwis lexus Katowice 

Lexusy są coraz częstszym widokiem w naszym kraju. Jeszcze nie tak dawno większość z nich kojarzyła się głównie z importowanymi samochodami luksusowymi, o których większość z nas mogła co najwyżej pomarzyć. Dziś dostępność samochodów tej wchodzącej w portfolio Toyoty marki znacznie wzrósł, ale najważniejsze cechy jak innowacyjność, legendarna niezawodność i wygoda, pozostały bez zmian. Zmieniło się również podejście do ich serwisowania – nie koniecznie trzeba przepłacać w ASO, by utrzymywać swojego Lexusa w nienagannym stanie.

Serwis Lexus Katowice

Dla wszystkich rozważających zakup Lexusa mieszkańców Śląska i okolic mamy dobrą wiadomość – bez problemu można je fachowo serwisować, bez obaw o problemy z dostępnością części lub brakiem rozeznania wśród mechaników. Doskonałą obsługę serwisową możesz zapewnić swojemu Lexusowi np. odwiedzając nasz warsztat. Jako miłośnicy motoryzacji i profesjonaliści roztoczymy nad Twoim samochodem w pełni fachową opiekę. Choć Lexus korzysta w wielu aspektach z rozwiązań Toyoty, to nie pod każdym względem eksploatacja tych samochodów, czynności serwisowe i naprawcze wyglądają podobnie. Lexus chętnie sięga po rozwiązania rzadziej spotykane w Toyotach i z tego względu nie każdy mechanik ma rozeznanie w potrzebach pojazdów tej marki – ich bolączkach, najczęstszych usterkach i słabych punktach. Coraz częściej w samochodach tej marki można spotkać napędy hybrydowe i zupełnie elektryczne, systemy Start-Stop i inne nowoczesne i proekologiczne rozwiązania. Prawidłowa obsługa z pewnością wydłuża ich żywotność, pozwalając się cieszyć tanią i wygodną eksploatacją, ale oddanie pojazdu w nieodpowiednie ręce może wpędzić Cię w kosztowne i przeciągające się naprawy tych skądinąd drogich komponentów. Dla nas Lexusy nie są żadnym zaskoczeniem ani zagadką, zajmujemy się nimi od lat (wspominamy pierwsze importowane do Polski z zachodu modele, do dzisiaj zresztą spotykane na naszych ulicach).

Serwis Lexus Katowice – dlaczego my?

Nie podchodzimy do wszystkich samochodów jednakowo – wiemy, że różnią się znacznie pomiędzy sobą w zastosowanych rozwiązaniach konstrukcyjnych, elektronice i zalecanych sposobach serwisowania. Z tego względu poświęcamy Lexusom odpowiednią uwagę, zaczynając obsługę od podłączenia do certyfikowanej aparatury pomiarowej, której wskazania odczytane z komputera pokładowego samochodu pomagają w szybkim i sprawnym zdiagnozowaniu trapiących go problemów. Mając doświadczenie w naprawach i serwisie Lexusów, dostęp do profesjonalnych narzędzi dedykowanych właśnie modelom tego producenta, a także bogatej gamie dostępnych „od ręki zamienników” możemy świadczyć wszystkie usługi związane z serwisowaniem, naprawami i pracami konserwacyjnymi Lexusów – niezależnie, czy przyjedziesz do nas kultowym modelem z lat 90., czy ultranowoczesną hybrydą z tego roku – w każdym przypadku możesz być pewien, że wyjedziesz samochodem w idealnym stanie, którego funkcjonowanie nie wzbudza zastrzeżeń. Właśnie taki powinien być Lexus!

Call Now Button