Warning: Undefined variable $valid_details in /home/platne/serwer126734/public_html/autoserwis.katowice.pl/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/options.php on line 462
Naprawa zawieszenia Katowice - Auto Serwis Katowice

Naprawa zawieszenia Katowice 

Zawieszenie to znacznie bardziej kompleksowy i ważny układ w samochodzie, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Jego zadaniem nie jest jedynie zwiększenie komfortu jazdy (choć oczywiście jest to bardzo ważne zadanie dla elementów zawieszenia), ale przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo, niwelując oddziaływanie nierówności na utrzymanie toru jazdy. Dlatego utrzymanie go w należytym stanie jest tak ważne, a naprawa wszelkich usterek powinna być traktowana priorytetowo.

Naprawa zawieszenia Katowice – praca nie dla każdego

Zawieszenie do nie tylko wahacze, sprężyny i amortyzatory. To również mnóstwo sworzni, tulei, łączników i innych elementów, dzięki którym jest ono zespolone z samochodem, równocześnie izolując go od nierówności na drodze. Wymiana poszczególnych elementów powinna odbywać się w sposób zgodny z wytycznymi i zaleceniami – tak, by zawsze utrzymywać fabryczne wymiary i geometrię zawieszenia. By móc wykonywać naprawy zawieszenia w taki sposób, należy mieć dostęp do urządzeń pomiarowych i narzędzi, umożliwiających swobodne manipulowanie parametrami zawieszenia. Niezbędne jest także doświadczenie i wiedza – tak, by sprawnie i zgodnie z normami rozwiązywać najczęstsze problemy, a w razie poważniejszych usterek wiedzieć, gdzie szukać wskazówek.

Każdej wymianie elementów zawieszenia powinno towarzyszyć ponowne sprawdzenie jego geometrii i zbieżności kół, ponieważ najcześciej ulegają one rozregulowaniu na skutek wymian, czego rezultatem jest niestabilne zachowanie na drodze, problemy z manewrowaniem, „bicie kół” i szybsze zużywanie ogumienia i innych elementów zawieszenia i układu kierowniczego. Warsztat kompleksowo naprawiający zawieszenia powinien mieć pełną aparaturę pomiarową, umożliwiającą późniejsze wykonanie zbieżności i pomiarów geometrii.

Naprawa zawieszenia Katowice – dlaczego właśnie my?

Naprawami i konserwacją zawieszenia zajmujemy się od lat. Zgromadziliśmy ogromne doświadczenie, skompletowaliśmy wyposażenie garażowe i posiadamy autoryzowaną aparaturę pomiarową. Potrafimy fachowo wymienić wszystkie elementy zawieszenia pojazdu, m.in.:

  • amortyzatory,
  • sprężyny,
  • wahacze,
  • poduszki i łączniki stabilizatora,
  • sworznie,
  • łożyska, uszczelniacze, łączniki,
  • i wiele innych elementów wchodzących w skład zawieszenia i układu kierowniczego pojazdu.

Do pracy przy naprawie zawieszenia podchodzimy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły – w końcu to właśnie od niego w dużym stopniu zależy bezpieczeństwo naszych klientów. Po każdej wymianie lub naprawie przeprowadzamy dokładne testy i pomiary – tak, by Twój samochód wrócił do stanu, w jakim wyjechał z fabryki. Przy wymianach naszym klientom zawsze oferujemy sprawdzone podzespoły, co do których żywotności i jakości nie mamy najmniejszych nawet zastrzeżeń. Sprawdzone zamienniki, wysoka jakość pracy i nowoczesna aparatura – to wszystko daje nam pewność, że Twój samochód po wyjeździe z naszego garażu będzie bezpieczny i komfortowy. Na wszystko udzielamy pisemnej gwarancji – żebyś nie musiał wierzyć nam tylko na słowo.

Call Now Button