O nas 

Nasz serwis samochodowy w Katowicach powstał, aby w jednym miejscu zapewnić kompleksową obsługę dla wszystkich zmotoryzowanych. Punkt przy ulicy Tysiąclecia 84A rozpoczął swoją działalność w roku 2020, ale nasze doświadczenie w branży jest zdecydowanie dłuższe.

W codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim dążeniem do osiągnięcia najwyższej jakości. Dlatego przykładamy szczególną wagę do zatrudnienia odpowiednich specjalistów, którzy mają doświadczenie w pracy przy samochodach wielu producentów. Oprócz tego starannie dobieramy części zamienne, kierując się właściwym stosunkiem jakości do ceny.

Naprawiamy wszystkie samochody

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem naprawiamy samochody wszystkich marek. Niezależnie od tego czy Twój samochód jest świeżo po zakończeniu okresu gwarancyjnego czy jest pojazdem kilkunastoletnim – możesz liczyć na nasze profesjonalne podejście.

Nigdy nie proponujemy wykonania napraw, które nie są konieczne. Nie narażamy naszych Klientów na niepotrzebne wydatki, bo wierzymy, że na wzajemnym zaufaniu buduje się najbardziej trwałe relacje. Dzięki temu osoby serwisujące u nas swoje samochody zyskują pewność, że trafiły we właściwe ręce.

Doradztwo na każdym etapie

Dobro naszych Klientów stawiamy na pierwszym planie – dlatego też we wszystkich naszych działaniach staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Znajduje to swoje odzwierciedlenie już na etapie rezerwacji wizyty. Pracujemy nad tym, aby do minimum skrócić czas oczekiwania na przyjęcie do serwisu, a dodatkowo zapisać można się do nas nie tylko telefonicznie, ale także przez Internet.

Odwiedzający nas Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo na każdym etapie – od przeglądu, poprzez wykrycie usterek, aż po skuteczną naprawę. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Nasz Autoserwis przy ul. Tysiąclecia 84A w Katowicach czeka na Państwa!

Call Now Button