Warning: Undefined variable $valid_details in /home/platne/serwer126734/public_html/autoserwis.katowice.pl/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/options.php on line 462
Serwis Land Rover Katowice - Auto Serwis Katowice

Serwis Land Rover Katowice 

Samochody brytyjskiej marki Land Rover traktowane są w szczególny sposób – zarówno przez właścicieli, jak i miliony miłośników na całym świecie. Te wygodne, przestronne, a przede wszystkim świetnie radzące sobie w terenie samochody są jednym z czołowych produktów eksportowych Wielkiej Brytanii. Jadnak, jak przystało na brytyjskie produkty – eksploatacja i serwis odbiega nieco od tego, do czego przyzwyczaili nas producenci samochodów z innych krajów. Dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego warsztatu, sprawnie orientującego się w stosowanych w Land Rover rozwiązaniach.

Serwis Land Rover Katowice

Specjalne auta zasługują na specjalne obchodzenie – właśnie z takim założeniem powinien podchodzić do nich każdy posiadacz i miłośnik Land Rovera. Z racji różnic technicznych i odmiennych rozwiązań stosowanych w samochodach tej marki mechanicy, którzy się nimi zajmują, muszą mieć dogłębną wiedzę i rozeznanie, pozwalające na rzetelne podejście do serwisu i napraw tych wyjątkowych samochodów. Niekiedy nawet „autoryzowane serwisy” nie potrafią należycie podejść do problemów spotykanych w samochodach ich klientów. Niejednokrotnie spotkać można narzekania ze strony właścicieli Land Roverów właśnie na bardzo kosztowne naprawy w ASO, polegające na wymianach kolejnych podzespołów, aż do czasu rozwiązania usterki. O wysokich cenach oryginalnych części i stawkach naliczanych przez pracowników autoryzowanych serwisów, nie trzeba nawet wspominać. Wbrew pozorom dbanie o Land Rovera nie musi oznaczać przepłacania za usługi wykonywane w ASO.

Niezależny serwis Land Rover Katowice

Dziś, w dobie otwartych granic i swobodnego przepływu informacji, znalezienie części i podzespołów pozwalających na prawidłowe serwisowanie i naprawy nawet dość niszowych samochodów, jak Land Rover, nie przysparza już większych problemów. Problemem znacznie częściej okazuje się brak odpowiedniego przygotowania mechaników wykonujących naprawy. Na szczęście u nas znajdziesz wszystko to, co potrzebne, by troskliwie zatroszczyć się o Twojego Land Rovera. Mamy dostęp do rozwiązań i aparatury diagnostycznej zaprojektowanej z myślą o tej marce, dzięki czemu nie musimy „po omacku” poszukiwać źródeł problemów trapiących konkretny pojazd, a zamiast tego możemy przystąpić do konkretnych i ukierunkowanych działań. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, wiedząc, że schematyczne działanie bardzo rzadko przynosi oczekiwane rezultaty. Dzięki dekadom doświadczenia w serwisowaniu i naprawach tych szczególnych samochodów doskonale zdajemy sobie sprawę z ich najczęstszych usterek, słabych punktów i miejsc, które zazwyczaj wymagają zainteresowania. Ponadto każdy samochód jest zawsze przez nas starannie analizowany pod kątem niewidocznych i nieoczywistych usterek – zarówno wizualnie, jak i przy wykorzystaniu urządzeń diagnostycznych i aparatury pomiarowej. Pomagamy również osobom, które dopiero zamierzają kupić swojego pierwszego Land Rovera, w dostrzeżeniu słabych punktów i wad ukrytych oferowanego pojazdu, co może mieć decydujący wpływ na decyzję o zakupie.

Call Now Button