Warning: Undefined variable $valid_details in /home/platne/serwer126734/public_html/autoserwis.katowice.pl/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/options.php on line 462
Regeneracja rozrusznika Katowice - Auto Serwis Katowice

Regeneracja rozrusznika Katowice  

Rozrusznik w Twoim samochodzie niedomaga? Nie musisz wymieniać go na nowy. Oferujemy klientom profesjonalną i kompleksową regenerację rozruszników, która umożliwi ponowne wykorzystanie tego komponentu – bez różnicy w jakości jego pracy.

Regeneracja rozrusznika Katowice

Niewielkich rozmiarów rozrusznik jest jednym z najważniejszych elementów każdego samochodu. Jest przecież niezbędny do każdorazowego uruchomienia silnika. Jednak, tak jak każda inna część zużywa się wraz z upływem czasu. Rozrusznik składa się z kilku podzespołów, które mogą ulec awarii lub zepsuciu. Jest to głownie układ zasprzęglania, elektryczny silnik napędowy, łącznik elektromagentyczny, sprzęgiełko jednokierunkowe z zębnikiem i obudowa.

 Co zrobić w takiej sytuacji? Alternatywą zakupu nowego podzespołu jest regeneracja dotychczasowego rozrusznika. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne oszczędności. Kupno nowego elementu wiąże się z bardzo dużym wydatkiem, a regeneracja pozwala zminimalizować koszty nawet o 50%. Naprawa wykonana w naszym warsztacie w Katowicach gwarantuje przedłużenie żywotności rozrusznika oraz nienaganne działanie przez długi czas. Cena usługi uzależniona jest głównie od rodzaju usterki, stanu rozrusznika i jego typu. 

Kiedy zdecydować się na regenerację rozrusznika?

Na regenerację rozrusznika warto się zdecydować, kiedy zaczyna on niedomagać. Pierwszym symptomem tego mogą być trudności z odpalaniem – rozrusznik wykonuje obrót, ale nie uruchamia silnika. Do innych objawów należy charakterystyczny hałas, nieprawidłowa prędkość obrotów, a także pojedynczy metaliczny dźwięk podczas odpalania auta. Sama żywotność rozrusznika oceniana jest na 100 do 300 000 kilometrów, co pokazuje, że jego wymiana jest sprawą dość indywidualną.

Jeżeli zauważasz jakikolwiek niepokojące symptomy ze strony Twojego rozrusznika, nie czekaj. Chociaż najczęściej po kilku próbach udaje się uruchomić auto, nie warto zwlekać z wizytą w serwisie. Poważniejsza awaria rozrusznika może doprowadzić do większych kosztów naprawy, a nawet do konieczności holowania. W przypadku wątpliwości, który element odpowiedzialny jest za problemy z odpalaniem samochodu, zapraszamy do konsultacji. Po wstępnej diagnozie ocenimy, jakie rozwiązanie w Twojej sytuacji okaże się najlepsze.  

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza merytoryczna naszych pracowników sprawia, że są oni w stanie rozebrać większość rozruszników, nawet jeżeli stanowi to niemałe wyzwanie, a następnie trafnie ocenić źródło problemu. W zakres naszych usług wchodzi zarówno wymiana uszkodzonych części, jak i ich odnowa. Jednak w związku z tym, że samo wyjęcie podzespołu nie rzadko stanowi dużą część kosztów, rekomendujemy kompleksową regenerację. Zregenerowane w ten sposób rozruszniki nie ustępują jakością nowym i gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez długi czas. 

Naszym priorytetem jest zadowolenie, komfort oraz bezpieczeństwo klientów, dlatego dokładamy starań, aby wszystkie wykonywane przez nas usługi reprezentowały najwyższy poziom. Jeżeli interesuje Cię regeneracja rozrusznika Katowice są miastem, na terenie którego działamy. Zapraszamy do współpracy!

Call Now Button