Warning: Undefined variable $valid_details in /home/platne/serwer126734/public_html/autoserwis.katowice.pl/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/options.php on line 462
Serwis busów Katowice - Auto Serwis Katowice

Serwis busów Katowice 

Kierowcy busów i właściciele firm zajmujących się przewozem osób doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest znalezienie godnego zaufania warsztatu. Samochody te najczęściej znajdują się w ciągłym użyciu i pokonują dziennie setki kilometrów. W związku z tym nawet niewielkie niedociągnięcie może przerodzić się w poważną usterkę. Na szczęście w ofercie Auto Serwis Katowice znajdziesz profesjonalną obsługę, dzięki której Twój pojazd będzie zawsze gotowy do pracy.

Fachowy serwis busów Katowice

Jeśli wykorzystujesz busa zawodowo, to bez wątpienia rozumiesz, jakie znacznie ma utrzymywanie poszczególnych elementów pojazdu w nienagannym stanie. Amortyzatory, elementy zawieszenia, układu kierowniczego, silnik i jego osprzęt, układ chłodniczy, wentylacja czy klimatyzacja – awaria któregokolwiek z tych elementów może przyczynić poważnych problemów, skutkujących utratą dochodów i nierzadko także zaufania klientów. W samochodach intensywnie eksploatowanych każdy element narażony jest na znacznie wcześniejsze zużycie, a jego skutki mogą być znacznie bardziej bolesne. Również długotrwałe naprawy to koszty w postaci niezarobionych pieniędzy. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – dlatego przygotowaliśmy odpowiednie stanowiska, aby umożliwić bardzo szybką diagnostyką i błyskawiczne usuwanie usterek występujących w tych intensywnie używanych pojazdach. W większości przypadków sprawność samochodu jest przywracana w ciągu maksymalnie kilku godzin, w czym również zasługa bogatej kolekcji części zamiennych, które znajdują się w naszym warsztacie w Katowicach. Jeśli jednak naprawa zajmie więcej czasu, to aby umożliwić Ci dalsze zarabianie pieniędzy, zaoferujemy Ci jeden z dostępnych samochodów zamiennych. Nie musisz się więc obawiać utraty źródła przychodu.

Oferując naszym klientom części zamienne i elementy eksploatacyjne stawiamy na jakościowe rozwiązania, których żywotność nie odbiega znacząco od stosowanych fabrycznie elementów. Dzięki temu samochody, które wyjeżdżają z naszego warsztatu, są gotowe do dalszej długotrwałej i ciężkiej pracy – bez obaw o ponowne uszkodzenie. To zresztą znajduje potwierdzenie w udzielanej każdorazowo pisemnej gwarancji.

Serwis busów Katowice – nasza oferta

Wykonujemy właściwie wszystkie usługi mające związek z utrzymaniem Twojego busa w należnym stanie. Wśród nich warto wymienić:

  • Przeglądy techniczne – gwarancyjne i pogwarancyjne, a także coroczne przeglądy diagnostyczne,
  • Serwis hamulców, wymianę płynu hamulcowego, tarcz i klocków, jak również serwis układu hydraulicznego,
  • Naprawę i diagnostykę układów wtryskowych i pomp paliwowych,
  • Diagnostyka klimatyzacji, wymiana czynnika chłodniczego,
  • Wymiana ogumienia (również z opcją przechowywania),
  • Wymiana płynów eksploatacyjnych (oleju, płynu chłodniczego i hamulcowego), jak również odpowiednich filtrów,
  • Pełna diagnostyka komputerowa, która umożliwia precyzyjne zlokalizowanie problemów trapiących Twój pojazd,
  • Serwis układu kierowniczego, układu przenoszenia napędu i zawieszenia, a w razie konieczności również naprawa usterek.

U nas znajdziesz wszystko, co niezbędne, by Twój bus był gotowy do dalszej intensywnej eksploatacji!

Call Now Button