Warning: Undefined variable $valid_details in /home/platne/serwer126734/public_html/autoserwis.katowice.pl/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/options.php on line 462
Serwis samochodów dostawczych Katowice - Auto Serwis Katowice

Serwis samochodów dostawczych Katowice 

„Dostawczak” to auto, które nie może Cię zawieźć w żadnej sytuacji – to w końcu Twoje narzędzie codziennej pracy, od którego często zależą Twoje dochody. Z tego względu odpowiednie serwisowanie i szybkie usuwanie pojawiających się usterek jest takie ważne. Na szczęście możesz na nas polegać – wykonamy zarówno dogłębne przeglądy, jak i usuniemy pojawiające się na bieżąco usterki.

Serwis samochodów dostawczych Katowice

Dokonując przez lata napraw i przeglądów samochodów dostawczych wypracowaliśmy rozwiązania, które pomagają nam usuwać usterki w możliwie najkrótszym czasie – rozumiemy bowiem, jak bardzo ważne jest dla Twojej firmy zapewnienie ciągłości aktywności zawodowej. Tym, których samochody wymagają poważniejszych napraw, mamy do zaoferowania samochody zastępcze. Jednak dzięki dostępowi do sporej liczby części i elementów eksploatacyjnych w niewielu przypadkach niezbędne okazuje się pozostawienie samochodu na dłużej w naszym warsztacie.

W skład wykonywanych przez nas czynności serwisowych wchodzi m.in.:

  • Wymiany olejów, płynów eksploatacyjnych i filtrów,
  • Diagnostyka i wymiana akumulatora,
  • Przegląd i usuwanie usterek układu hamulcowego,
  • Ustawianie geometrii zawieszenia, układu kierowniczego i przeniesienia napędu,
  • Regulacja, przegląd i naprawa układu wytryskowego,
  • Usuwanie usterek układu elektrycznego,
  • Diagnostyka komputerowa,
  • Przeglądy diagnostyczne,
  • Wymianę ogumienia.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu stanowisk diagnostycznych możemy zapewnić Twojej firmie błyskawiczne wykonanie podstawowych napraw i działań serwisowych, przez co usterki nie muszą oznaczać utraconego dnia w pracy. Rozumiemy, jak ważny jest Twój samochód i zrobimy wszystko, by nasza ingerencja trwała jak najkrócej, utrzymując przy tym najwyższą jakość świadczonych usług. Współpracujemy z dostawcami wysokiej jakości części zamiennych, co daje nam gwarancję, że dokonywane przez nas naprawy pozwolą Ci na trwałe i skuteczne uporanie się z awarią.

Serwis samochodów dostawczych Katowice – postaw na fachowców

To, co nas wyróżnia to duże doświadczenie w diagnostyce i naprawach samochodów dostawczych, które w połączeniu z dostępem do zaawansowanych narzędzi diagnostycznych i wysokiej jakości części oraz akcesoriów pozwala na skuteczne radzenie sobie nawet z dość skomplikowanymi naprawami w naprawdę krótkim czasie. Na wszystkie wykonywane przez nas usługi udzielamy pisemnej gwarancji, a w razie poważniejszych i bardziej czasochłonnych napraw oferujemy samochód zastępczy – tak, byś nie musiał zatrzymywać swojej działalności z powodu usterki.

 

W przypadku samochodu dostawczego nie możesz pozwolić sobie na eksperymenty, jakimi mogłoby okazać się powierzanie serwisu niedoświadczonym warsztatom. Z tego względu zarówno przeglądy, serwis, jak i naprawę wykrytych usterek powierz nam, a będziesz mieć pewność, że samochody w Twojej firmie będą zawsze gotowe do jazdy, w nienagannym stanie. Oferujemy również szczególne warunki współpracy flotom, które mogą być obsługiwane priorytetowo i poza kolejnością, co jest szczególnie ważne w przypadku działalności bazujących na transporcie.

To, czy regeneracja zostanie wykonana poprawnie, w dużej mierze zależy od warsztatu, który się podejmie tego zadania. W przypadku warsztatów konkurujących wyłącznie ceną może się okazać konieczna ponowna regeneracja, już po kilku miesiącach. Jeśli jednak zdecydujesz się na oddanie swojej maglownicy w nasze ręce, zyskujesz pewność, że zostanie ona profesjonalnie odnowiona i przetestowana, a wykorzystane zostaną wyłącznie najwyższej jakości części zamienne i uszczelniacze. Na wszystkie wykonane prace, w tym na wykonaną regenerację, dajemy pisemną gwarancję, dzięki czemu nie musisz obawiać się o trwałość tego elementu. 

Call Now Button