Warning: Undefined variable $valid_details in /home/platne/serwer126734/public_html/autoserwis.katowice.pl/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/functions/options.php on line 462
Regeneracja turbosprężarki pompy wspomagania Katowice

Regeneracja turbosprężarki Katowice 

Turbosprężarki i wtryskiwacze już dawno przestały być domeną wyłącznie samochodów z silnikiem wysokoprężnym – dzisiaj nawet małe „benzyniaki” mogą pochwalić się wtryskiem bezpośrednim i turbiną. Dzięki temu osiągają znacznie większą moc i moment obrotowy, zadowalając się przy tym niewielkimi ilościami paliwa. Niestety, takie rozwiązania mają również nieco ciemniejsze strony – turbosprężarki, pompy paliwowe i wtryskiwacze są dość delikatnymi elementami i ulegają szybkiemu zużyciu. Na szczęście regeneracja turbo wcale nie musi być kłopotem – wystarczy, że skorzystasz z naszej pomocy.

Regeneracja turbosprężarki Katowice - jak robimy to my?

Turbosprężarka to niezwykle precyzyjne i delikatne urządzenie. Podczas pracy potrafi osiągać nawet grubo ponad 100.000 obrotów na minutę. W związku z tym jakiekolwiek nieprawidłowości dość szybko prowadzą do znacznych uszkodzeń, uniemożliwiających prawidłową eksploatację pojazdu. Objawami uszkodzeń są ubywanie oleju silnikowego (który można znaleźć m.in. w układzie dolotowym), utrata mocy, dymienie na czarno, nierówna praca silnika, dziwne dźwięki podczas pracy turbo czy włączające się kontrolki „check engine” i przechodzenie silnika w tryb awaryjny. Wymiana turbosprężarki na nową zazwyczaj jest bardzo droga, ale jej regeneracja może dać jej kolejne lata bezproblemowego funkcjonowania.

Wykonywana przez nas regeneracja turbosprężarki Katowice zawsze przebiega dość podobnie – kompletnie rozbieramy turbosprężarkę na części, wymieniamy łożyska, uszczelniacze i dokładnie ja czyścimy. Następnie dokonujemy oględzin każdego jej elementu i wymianę uszkodzonych na nowe. Po dokładnym umyciu i złożeniu z wykorzystaniem nowych części jest ona testowana z wykorzystaniem aparatury pomiarowej. Daje nam to pewność co do poprawnego wykonania regeneracji i pozwala objąć turbosprężarkę gwarancją.

Regeneracja pompy wtryskowej Katowice - jakość, na którą zasługuje Twój samochód!

Pompy wtryskowe to kolejny po turbosprężarkach element, któremu zawdzięcza się większą wydajność i sprawność silników. Jednak również one są dość delikatnym elementem, wymagającym specjalnego traktowania. Również regeneracja pompy wtryskowej Katowice wymaga specjalnych zabiegów – dokładnego czyszczenia, weryfikacji każdego elementu (budowa pompy jest niezwykle skomplikowana), wymiana uszkodzonych części, uszczelniaczy i elementów eksploatacyjnych. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości zamienniki, które gwarantują kolejne lata bezproblemowej eksploatacji. Następnym elementem jest dokładne złożenie pompy, zgodnie z zaleceniami producenta i wykonanie pomiarów kontrolnych, wykorzystując precyzyjne i dedykowane urządzenia pomiarowe. Tak przeprowadzona procedura, doświadczenie i regularnie odnawiana wiedza naszych pracowników, dają nam gwarancję dobrego wykonania naprawy.

Regeneracja pompy wspomagania Katowice

Kolejnym udogodnieniem, bez którego nie wyobrażamy sobie współczesnego samochodu, jest wspomaganie kierownicy. Układy wspomagania są dość trwałe, jednak od czasu do czasu niezbędna okazuje się regeneracja pompy wspomagania Katowice – na szczęście to zadanie również możesz powierzyć nam, licząc na profesjonalną obsługę, zwieńczoną gwarancją. Wykorzystane doświadczenie, jakościowe komponenty i specjalne maszyny, by Twoje wspomaganie znów działało, jak należy!

Call Now Button